Praca

Umysły są jak spadochrony – działają tylko, gdy są otwarte”Thomas Dewar

Poszukujemy do naszego zespołu osób takich, jak my: pracowitych, pogodnych, otwartych na ambitne wyzwania, które wraz z nami budować będą nową markę doradztwa finansowego, obejmując jedno z poniższych stanowisk:

  • Ekspert ds. kredytów hipotecznych – nr ref. DKH/01/2012
  • Ekspert ds. kredytów gotówkowych – nr ref. DKG/01/2012
  • Ekspert ds. kredytów samochodowych – nr ref. DKS/01/2012
  • Ekspert ds. ubezpieczeń – nr ref. DU/01/2012

Zadania jakie sobie i zespołowi stawiamy:

  • aktywne pozyskiwanie Klientów
  • służenie Klientom swoją wiedzą i doświadczeniem w poszukiwaniu rozwiązań finansowych
  • stała opieka nad pozyskanymi Klientami
  • prowadzenie akcji promocyjnych i budowanie marki na rynku
  • doskonalenie wiedzy i umiejętności zapewniających wysoką jakość obsługi naszych Klientów

Oferujemy:

  • dostęp do najlepszych rozwiązań i produktów finansowych
  • szkolenia i warsztaty wspomagające rozwijanie wiedzy i umiejętności
  • wsparcie merytoryczne i praktyczne
  • jasne zasady współpracy oraz rozwoju zawodowego
  • przyjazną atmosferę pracy
  • wysokie wynagrodzenie, uzależnione jedynie od wyników pracy (dobry system prowizyjny)

Jeżeli jesteś osobą otwartą na ambitne wyzwania, swoją karierę zawodową wiążesz z sektorem finansowym, posiadasz dużą empatię i ukierunkowanie na cele Klienta, chciałbyś pracować w przyjaznym środowisku, dalekim od korporacyjnych nonsensów, wyślij nam swoją aplikację zawierającą list motywacyjny oraz CV na adres mailowy: praca@eskafinanse.pl. W tytule prosimy zamieścić numer referencyjny.

W aplikacji prosimy zamieścić klauzulę:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy przez „Eska Finanse” Sp. z o.o. z siedzibą w Olsztynie w celu realizacji obecnego i przyszłych procesów rekrutacji oraz potrzeby pośrednictwa pracy (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych Dz.U. 97.133.883”.

Nasza oferta

Kontakt

Eska Finanse Sp. z o.o.
ul. Kołobrzeska 1/1 (Hotel Warmiński)
10-442 Olsztyn
tel. (89) 651 28 79, biuro@eskafinanse.pl

Tworzymy zespół fachowców, dla których praca w finansach to nie tylko zawód, ale również pasja.
Będziemy czuwać nad Twoimi finansami w sposób ciągły, zapewniając Ci komfort i bezpieczeństwo.

Imię i nazwisko

Telefon kontaktowy

Czym jesteś zainteresowany?

Wysyłając formularz, wyrażasz zgodę na przetworzenie danych osobowych tylko i wyłącznie w celu przedstawienia oferty firmy Eska Finanse Sp. z o.o.