Kredyty hipoteczne Olsztyn, kredyty mieszkaniowe

Szukasz kredytu hipotecznego w Olsztynie? Wybierz eksperta Eska Finanse. Wyszukamy najtańszy kredyt rynku, dopełnimy wszelkich niezbędnych formalności, będziemy czuwać nad warunkami postawionymi przez bank na czas spłaty kredytu, a wszystko to dla Twojego komfortu i bezpieczeństwa.

Zaufaj naszej wiedzy i doświadczeniu.

Posiadamy pełną gamę kredytów hipotecznych:

Kredyty mieszkaniowe

Kredyty mieszkaniowe i hipoteczne mogą być przeznaczone na zakup lub budowę domu, kupno mieszkania z rynku wtórnego lub pierwotnego, wykup nieruchomości, remont, modernizację, adaptację lokalu mieszkalnego lub domu, zakup działki budowlanej i inne cele mieszkaniowe. Specjalizujemy się w udzielaniu kredytów hipotecznych dla mieszkańców Olsztyna i województwa warmińsko-mazurskiego.

Kredyty refinansowe

Na spłatę innego droższego kredytu hipotecznego i mieszkaniowego, zwrot wniesionego wkładu własnego, zwrot poniesionych nakładów budowlanych, remontowych.

Kredyty konsolidacyjne

Na spłatę innych drogich kredytów – jeden kredyt z mniejszą ratą.

Pożyczka hipoteczna

Środki na dowolny cel z możliwością rozłożenia spłaty na niskie raty.

Mix kredytowy

Połączenie różnych celów kredytowania, np. mieszkaniowych z konsolidacją innych zobowiązań kredytowych i środkami na dowolny cel.

Hipoteka odwrócona

Dożywotnia renta – comiesięczne regularne i gwarantowane wpływy pieniężne, z prawem do dożywotniego zamieszkania w dotychczasowym lokalu.

Finansowanie:

  • do 100% wartości nieruchomości
  • do 35 lat
  • bez opłat za rozpatrzenie wniosku

Dlaczego Eska Finanse?

Eska Finanse to profesjonalni eksperci finansowi w Olsztynie. Posiadamy wieloletnie doświadczenie zdobyte w bankach i instytucjach finansowych. Fundamentem naszych działań jest wszechstronna wiedza, etyka zawodowa i osobista. Specjalizujemy się w zakresie m.in. kredytów hipotecznych dla mieszkańców Olsztyna i okolic.

Nasze usługi są bezpłatne.

Nasza oferta

Kontakt

Eska Finanse Sp. z o.o.
ul. Kołobrzeska 1/1 (Hotel Warmiński)
10-442 Olsztyn
tel. (89) 651 28 79, biuro@eskafinanse.pl

Tworzymy zespół fachowców, dla których praca w finansach to nie tylko zawód, ale również pasja.
Będziemy czuwać nad Twoimi finansami w sposób ciągły, zapewniając Ci komfort i bezpieczeństwo.

Imię i nazwisko

Telefon kontaktowy

Czym jesteś zainteresowany?

Wysyłając formularz, wyrażasz zgodę na przetworzenie danych osobowych tylko i wyłącznie w celu przedstawienia oferty firmy Eska Finanse Sp. z o.o.