Emerytury i oszczędzanie

Zadbaj o swoją emeryturę już dziś! Wyszukamy dla Ciebie produkt w pełni odpowiadający Twoim możliwościom i oczekiwaniom. Dopełnimy wszelkich niezbędnych formalności.

Będziemy czuwać, aby Twoje oszczędności przynosiły Ci maksymalne korzyści, a wszystko to dla Twojego komfortu i bezpieczeństwa.

Zaufaj naszej wiedzy i doświadczeniu.

Posiadamy w ofercie wiele rozwiązań oferowanych przez wiodące na rynku polskim Towarzystwa Ubezpieczeniowe, m.in.:

Acti Gwarant

Ubezpieczenie na życie i dożycie Acti Gwarant stanowi wyjątkowo wygodny i bezpieczny sposób na przygotowanie się do realizacji wymarzonych projektów. Ubezpieczony sam wybiera wysokość i częstotliwość opłacanych składek, które w każdej chwili i bez żadnych opłat może wstrzymać. Dodatkowo, wypłacane na końcu ubezpieczenia świadczenie, nie podlega opodatkowaniu. Ponoszone koszty są przejrzyste oraz dopasowane do projektu ubezpieczonego. Gwarantowany dla każdego roku kalendarzowego, atrakcyjny współczynnik ubezpieczeniowy oraz dostęp do środków w wybranym przez Ciebie momencie, pozwalają na bezpieczne i komfortowe planowanie przyszłości.

Indywidualne Konto Zabezpieczenia Emerytalnego (IKZE) z ulgą podatkową

IKZE to produkt oszczędnościowy (podobny do lokaty) z gwarantowanym przez Skarb Państwa corocznym zwrotem z zainwestowanej składki 18 %, 19%, 32%. Dokładnie tyle, ile wynoszą stawki podatkowe w Polsce. 100% wpłaconej składki na IKZE odliczamy od dochodu albo wliczamy w koszty, zmniejszając tym samym należny podatek.

Nie ma w Polsce takiego innego produktu oszczędnościowego, który gwarantuje stopę zwrotu min. od 18% do 32% plus zysk z tradycyjnego inwestowania środków przez Banki, TFI, TU, PTE i inne, co dodatkowo da kolejne kilka – kilkanaście procent.

Składka na IKZE jest dobrowolna. Możesz wpłacać, kiedy chcesz i ile. Ograniczona została przez Ustawodawcę jedynie górna granica składki rocznej do 4% podstawy ubezpieczenia emerytalnego.

Nasza oferta

Kontakt

Eska Finanse Sp. z o.o.
ul. Kołobrzeska 1/1 (Hotel Warmiński)
10-442 Olsztyn
tel. (89) 651 28 79, biuro@eskafinanse.pl

Tworzymy zespół fachowców, dla których praca w finansach to nie tylko zawód, ale również pasja.
Będziemy czuwać nad Twoimi finansami w sposób ciągły, zapewniając Ci komfort i bezpieczeństwo.

Imię i nazwisko

Telefon kontaktowy

Czym jesteś zainteresowany?

Wysyłając formularz, wyrażasz zgodę na przetworzenie danych osobowych tylko i wyłącznie w celu przedstawienia oferty firmy Eska Finanse Sp. z o.o.