Kontakt

Promocja kredytu hipotecznego (Olsztyn)

30.06.2022

Jeśli szukasz kredytu hipotecznego w Olsztynie i zastanawiasz się, gdzie jest najtaniej, przyjdź do nas. Poza fachową obsługą oraz indywidualnie dopasowanym rozwiązaniem otrzymasz bonus – pokryjemy za Ciebie koszt rocznego ubezpieczenia nieruchomości.*

Masz już kredyt hipoteczny i zastanawiasz się, czy możesz zamienić go na tańszy? Skontaktuj się z nami i sprawdź, jakie rozwiązania dla Ciebie przygotowaliśmy.

Zastanawiasz się czy posiadasz zdolność kredytową? Umów się z nami i sprawdź.

Na kontakt czekają nasi eksperci: Krystyna Gzyl tel. 668 447 500 i Sylwia Poczykowska tel. 668 447 600.

* Promocja trwa do 30.12.2022 i dotyczy wszystkich Klientów, którzy w tym okresie skorzystają z kredytu hipotecznego za pośrednictwem Eska Finanse Sp. z o.o.

Dlaczego Eska Finanse?

Eska Finanse to profesjonalni eksperci finansowi w Olsztynie. Naszą misją jest służenie naszym Klientom swoją wiedzą i doświadczeniem, zapewniając komfort i bezpieczeństwo. Specjalizujemy się w kompleksowej, indywidualnej obsłudze z zakresu m.in. kredytów hipotecznych, mieszkaniowych i konsolidacyjnych. Zapraszamy do kontaktu z naszym ekspertem.

Nasza oferta

Kontakt

Eska Finanse Sp. z o.o.
ul. Kołobrzeska 1/1 (Hotel Warmiński)
10-442 Olsztyn
tel. (89) 651 28 79, biuro@eskafinanse.pl

Tworzymy zespół fachowców, dla których praca w finansach to nie tylko zawód, ale również pasja.
Będziemy czuwać nad Twoimi finansami w sposób ciągły, zapewniając Ci komfort i bezpieczeństwo.

Imię i nazwisko

Telefon kontaktowy

Czym jesteś zainteresowany?

Wysyłając formularz, wyrażasz zgodę na przetworzenie danych osobowych tylko i wyłącznie w celu przedstawienia oferty firmy Eska Finanse Sp. z o.o.